همان طور که مستحضر هستيد در قسمت هاي گذشته ما به طور مفصل در مورد ويروس کرونا و تاثيرات آن روي تمامي اقشار جامعه صحبت کرديم .


اگر مي خواهيد ادامه ي اين مقاله را دنبال کنيد پيشنهاد مي کنيم حتما مقاله هاي زير را در ابتدا مطالعه کنيد :براي اين که صنعت زيبايي ، سالن هاي زيبايي و خدمات آنلاين آموزش آرايشگري سر پا بماند ، متخصصان آرايشگري و فروشندگان لوازم آرايشي بايد به صورت آنلاين کار خود را انجام دهند .


اگر بخواهيم به طور کلي اين موضوع را بررسي کنيم ، بايد بدانيم که آينده ي صنعت زيبايي در حال حاضر مشخص نيست .


هيچ روشي وجود ندارد که بخواهيم بگوييم مشتريان حتما پس از شيوع بيماري از آن روش به خريد محصولات ميکاپ و پاکسازي پوست مشغول مي شوند .


همچنين اين موضوع نيز روشن نيست که متخصصان آموزش ميکاپ همچنان شاهد باقي ماندن اثرات اين ويروس خواهند بود يا خير !


اما هنوز بلاچ باور دارد مراحلي وجود دارد که هر دوي فروشندگان و آرايشگران مستقل مي توانند از آن ها استفاده کنند تا دوباره رو به راه شوند .


بلاچ مي گويد :ما از مشتريان مي شنويم که در حال حاضر دو سوم آن ها راضي به استفاده از محصولات جديد نيستند .


اگر بخواهيم دقيق تر توضيح دهيم ، الان وقت اين نيست که بگوييم سلام ! اين محصول جديد ما هست که تازه توليد شده است !!!!


با اين که يک سوم از مشتريان با اين مسئله مشکلي ندارند ، اما اکثر افراد جامعه بر اين باورند که جنس هاي جديد توليد شده در اين بحران ، احتمالا داراي مشکلاتي باشند .بلاچ بيان مي کند مشتريان به جاي استفاده از محصولات جديد ، بيشتر به سمتي گرايش پيدا کرده اند که دوست دارند دستورالعمل هايي را براي استفاده از محصولات توسط خودشان ياد بگيرند .


براي مثال مردم دوست دارند تکنيک هايي را ياد بگيرند که محصولات مختلف را روي خود امتحان کنند و بتوانند ميکاپ هاي صورت خود را پاک کنند .


هر دو قشر يعني آرايشگران مستقل و سالن هاي زيبايي مي توانند به اين نياز ها پاسخ دهند و در مقابل هزينه ي اين دوره ها را دريافت کنند .


اميدواريم از اين مطلب از ليليوم سرخ لذت برده باشيد و توانسته باشيم اطلاعات مفيدي را در اختيار شما قرار دهيم .


موفق و سربلند باشيد .


منبع : https://liliumesorkh.ir/academy/%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d8%a6%d9%87-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d8%aa%d8%ba/


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Becky Wendy Wendy Kevin barghgostar بانک اطلاعات مشاغل آگهي تايم Tracy Dustin سايت مچي جديد بلاکچين و ارزهاي ديجيتال